Новости баскетбола Украины онлайн. Смотреть фото, видео, результаты бесплатно / Спорт-Экспресс в Украине
Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Видео

Украина

Страницы: 1

Смотреть онлайн бесплатно последние видеозаписи спортивных событий. Игры, голы и голевые моменты, интервью можно смотреть бесплатно на нашем сайте или скачать на компьютер без регистрации.

Фото Суперлига. Плей-офф. «Донецк» - «Будивельник» - 72:53. Саша Обрадович: «Показали, что нас не стоит сбрасывать со счетов»
Баскетбол
20.05.11, 11:47
Головний тренер БК «Донецьк», поділився з офіційним сайтом Суперліги враженнями від другого матчу фінальної серії, в якому його підопічні перемогли «Будівельник» з рахунком 72-53

Фото Суперлига. Плей-офф. Первый матч. «Говерла» - «Николаев» - 82:79 ОТ
Баскетбол
21.04.11, 22:48
«Говерла» перемогла «Миколаїв» лише в овертаймі першого чвертьфінального матчу з рахунком 82-79

Фото Суперлига. «Ферро-ЗНТУ» - «Будивельник»: анонс
Баскетбол
13.04.11, 21:31
Один із лідерів чемпіонату України – столичний «Будівельник» – з’ясовуватиме стосунки у виїзному матчі з командою, яка прагне не зустрітися з ним на першій стадії плей-офф

Фото Суперлига. «Ферро-ЗНТУ» - «Говерла»: анонс +ВИДЕО
Баскетбол
20.03.11, 12:48
Три матчі за участю цих команд в нинішньому сезоні довели, що сьогодні в Запоріжжі зустрінуться гідні один одного суперники, для яких фактор рідних стін має неабияке значення

Фото Олександр Волков провів майстер-клас для молоді БК «Дніпро» (Відео інтерв’ю)