Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "ДнепрАЗОТ" - "Николаев" - 92:77. Суперлига

"ДнепрАЗОТ" - "Николаев" - 92:77. Суперлига

29.12.12, 22:25   Просмотров: 607607 Комментариев: 0 0

Фото "ДнепрАЗОТ" - "Николаев" - 92:77. Суперлига
sports.dp.ua

Переломивши хід гри на початку другої половини, «ДніпроАЗОТ» здобув переконливу перемогу над «Миколаєвом» із рахунком 92-77.

День захисників

Відзначимо, що субота стала днем захисників дніпродзержинської команди. Так, Максим Балашов приніс «стрижам» 19 очок, встановивши особистий рекорд за реалізованими двоочковими (5/8).

Одну з найкращих ігор у сезоні провів Ерік Девендорф, на рахунку якого 17 очок і жодного промаху (7/7 з гри та 2/2 зі штрафних). Рональд Девіс став автором 15 очок, 7 підбирань, повторивши власний рекорд за зібраними відскоками, та 5 передач.

Гравець і кидок матчу

Плеймейкер «АЗОТу» Деррік Зіммерман був близьким до тріпл-даблу, відзначившись 11 очками, 12 передачами й 8 підбираннями та ставши із 26 балами РЕ найкращим гравцем матчу.

А головне, захисник, котрий нечасто тішить публіку дальніми пострілами, став автором другого в сезоні влучного триочкового кидка, та ще й якого – майже із сиреною з центру майданчика наприкінці третьої чверті! Цікаво, що попередня вдала спроба Зіммермана з-за дуги відбулася в матчі першого кола з тим-таки «Миколаєвом».

Хід гри

Незважаючи на стартовий ривок миколаївської команди, яка в ході першої чверті вела +11, «ДніпроАЗОТ» знайшов у собі сили, щоб скоротити відставання. Причому, головну роль у рятівному ривку господарів відіграв Рональд Девіс, котрий відзначився 13 очками, зокрема реалізувавши три кидки з-за дуги. Таку ж кількість очок у першій половині здобув один із лідерів «корабелів» Олексій Адедіран.

І хоча на велику перерву в ролі лідера (43-48) вирушив «Миколаїв», уже до середини третьої чверті господарі паркету вперше в матчі вийшли вперед. До четвертого періоду «стрижі» підійшли, ведучи в рахунку +13. Кульмінацією ігрового відрізку став неймовірний кидок Дерріка Зіммермана. Протягом наступних десяти хвилин перевага «АЗОТу» лише зростала.

Статистика

Окрім, згаданого квартету захисників, важливу роль у перемозі дніпродзержинської команди відіграв Алан Віггінс, який до 17 очок додав 8 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Миколаєва» став Олексій Адедіран, на рахунку якого 19 очок і 7 підбирань. По 13 очок здобули Двейн Мітчелл, котрий також зібрав 10 відскоків, і Джош Майо, що віддав 9 передач партнерам. 10 очок «корабелам» приніс Олексій Онуфрієв.