Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Будивельник" - "Азовмаш" - 82:97. Суперлига. Плей-офф. 1/2 финала. Второй матч

"Будивельник" - "Азовмаш" - 82:97. Суперлига. Плей-офф. 1/2 финала. Второй матч

02.05.12, 18:35   Просмотров: 621621 Комментариев: 0 0

Фото "Будивельник" - "Азовмаш" - 82:97. Суперлига. Плей-офф. 1/2 финала. Второй матч

«Азовмаш» обіграв «Будівельник» у цікавому й напруженому матчі, «родзинкою» якого стала дуель Зака Морлі й Меттью Волша, та повів у півфінальній серії 2-0. Саме американський «свінгмен», який відзначився 26 очками, 6 передачами та 5 підбираннями, відіграв ключову роль у перемозі маріупольської команди з переконливим рахунком 97-82. Таким чином, підопічні Луки Бекі в чудовому настрої повертаються до Маріуполя, де вже в суботу, 5 травня, відбудеться третій матч півфіналу.

Поступаючись у дебюті поєдинку, «Азовмаш» перехопив ініціативу на останніх хвилинах першої чверті й повів 24-20. А після ривка 9-2 на старті другої десятихвилинки перевага маріупольців стала двозначною. Надалі, незважаючи на всі спроби Зака Морлі, котрий до великої перерви відзначився 16 очками, переломити хід гри, розрив у рахунку на користь гостей зберігався. Сприяли цьому як невлучні дальні кидки «будівельників», що реалізували лише дві зі своїх одинадцяти спроб, так і активність Джерома Рендла та Меттью Волша, в активі яких по 12 і 14 очок відповідно. В підсумку, першу половину команди завершили за рахунку 45-55 на користь «Азовмашу».

Однак доволі переконлива перевага ледь не зіграла злий жарт із командою гостей. У третьому періоді Зак Морлі та партнери здійснили солідний спурт, і за хвилину до його завершення Суад Шехович, реалізувавши штрафні, зрівняв рахунок – 68-68. І все ж останнє слово у чверті було за «Азовмашем». Артур Дроздов спершу підібрав м’яч після невдалого дальнього кидка Андрія Малиша, а за мить забив із-за дуги (68-72). Заключні ж хвилини зустрічі «леви», яких до перемоги вів Меттью Волш, провели настільки потужно, що не залишили супернику жодного шансу.

Окрім Меттью Волша, результативну гру в складі «Азовмашу» продемонстрував Джером Рендл, відзначившись 22 очками. 17 очок і 8 підбирань записав на свій рахунок Олексій Печеров, 12 очок й 11 підбирань – Артур Дроздов, 10 очок – Деніел Юінг.

По 21 очку та 5 підбирань у складі «Будівельника» відзначилися Суад Шехович і Зак Морлі, в активі якого, крім того, 4 передачі й 4 блок-шоти. 15 очок столичній команді приніс Джек МакКлінтон.