Новости баскетбола Украины онлайн. Смотреть фото, видео, результаты бесплатно / Спорт-Экспресс в Украине

Матчи плей-офф Суперлиги начнутся со следующей недели

Фото БК "Киев" - МБК "Одесса" - 96:75. Суперлига
Баскетбол
12.04.12, 21:16
«Київ» зробив усе можливе, щоб продовжити боротьбу за медалі, обігравши «ОДЕСУ» з рахунком 96-75, однак підсумок матчу в Івано-Франківську залишив «вовків» за бортом плей-офф

Фото "Химик" - "Черкасские Мавпы" - 77:60. Суперлига
Баскетбол
12.04.12, 21:08
Переломивши хід гри у третій чверті, «Хімік», який грав без одного зі своїх лідерів Рейшона Террі, завдав «Черкаським Мавпам» поразки з рахунком 77-60 і зберіг за собою четверту сходинку турнірної таблиці

Фото "Азовмаш" - "Днепр" - 97:94. Суперлига
Баскетбол
12.04.12, 21:00
Поступаючись п'ятнадцятьма очками після першої половини, «Азовмаш» зумів переломити хід гри завдяки активності Метью Волша та перемогти «Дніпро» з рахунком 97-94

Фото "Будивельник" - "Донецк" - 70:86. Суперлига
Баскетбол
12.04.12, 20:52
У матчі, який вирішував долю першого місця за підсумками регулярного чемпіонату Суперліги, «Донецьк» переміг «Будівельник» із рахунком 86-70, реваншувавшись за поразку в 1/4 фіналу Кубка Суперліги й отримавши перевагу власного майданчика на всіх етапах плей-офф, включно з фінальною серією

12.04.12, 15:39
12 апреля в последнем матче регулярного чемпионата БК "Киев" на домашней площадке примет БК "ОДЕССА"

10.04.12, 12:11
Учора «Черкаські Мавпи», за згодою обох сторін, припинили співпрацю з Кенні Аделеке

Фото БК "Одесса" - "ДнепрАЗОТ" - 103:111. Суперлига
Баскетбол
09.04.12, 21:33
«ДніпроАЗОТ», який протягом матчу безнадійно поступався «ОДЕСІ», спершу переломив хід зустрічі та зрівняв рахунок після кидка Маріо Літтла, а в овертаймі не залишив «акулам» жодного шансу, здобувши перемогу з рахунком 111-103

Фото БК "Киев" - "Будивельник" - 80:65. Суперлига
Баскетбол
09.04.12, 21:25
Результативна гра задньої лінії «Києва», а також дабл-дабл Вернона Гудріджа визначили долю третього в сезоні столичного дербі, що завершилося з рахунком 80-65 на користь «Києва»

Фото БК "Одесса" - "ДнепрАЗОТ". Суперлига. Превью
Баскетбол
09.04.12, 15:15
В нынешнем сезоне одесситы уже дважды обыгрывали "ДнепрАЗОТ"

09.04.12, 12:29
Протягом минулого тижня відбулася низка матчів чемпіонату, за підсумками яких офіційний сайт Суперліги визначає традиційну символічну п’ятірку