Спорт-Экспресс в Украине > Другие виды > Легкая атлетика > Новости > Чернигов соберет бегунов со всех регионов Украины (ВИДЕО)

Чернигов соберет бегунов со всех регионов Украины (ВИДЕО)  

14.03.16, 21:23   Просмотров: 10291029 Комментариев: 0 0

Фото Чернигов соберет бегунов со всех регионов Украины (ВИДЕО)
Фото: run.cn.ua
27 березня чернігівський легкоатлетичний клуб "Атлант-V2" проводить годинний забіг. Щорічне спортивне свято “Годинний біг” має на меті популяризацію бігу, як потужного засобу оздоровлення людей.
 
Програма заходу включає в себе годинний забіг, а також дитячий забіг на 700 м. Маршрут годинного забігу пролягає навколо алеї Героїв, що знаходиться у серці стародавнього Чернігова.
 
Довжина обраного для змагання кола складає 920 м. Покриття вздовж усього маршруту – асфальт. Офіційний початок забігу відбудеться о 10:00, про що учасників сповістить бій курантів на головній площі міста.
 
Чернігів є одним з найстаріших та найприкметніших, з точки зору свого історичного та культурного значення, українських міст. Мальовничий ландшафт та унікальні архітектурні пам’ятки старовини надають йому своєрідної, неповторної краси. Це місто-музей, місто-пам’ятка. Тут все овіяно легендами, а саме місто дихає історією.
 
В цьому році нововведенням стане перехід на більш автоматизовану систему реєстрації та чіпову систему фіксації результатів учасників.
 
Детальна інформація про забіг та реєстрація знаходяться на сайті
Сторінка заходу в фейсбук
 
Невероятно, но факт:
 
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Еще никто не комментировал.
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Людина року
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика