Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Коллина выполнил свою миссию

Коллина выполнил свою миссию

22.12.16, 12:59   Просмотров: 376376 Комментариев: 0 0

Фото Коллина выполнил свою миссию
Пьерлуид­жи Коллина. Фото: ffu.org.ua
На адресу куратора українського футбольного арбітражу П'єрлуїджі Колліни висловлюють численні претензії. Із них можна зробити два висновки. Перший: критики не розуміють, навіщо Колліну запрошували до України. Другий: він таки виконав покладену на нього місію.
 
Знаменитого в минулому італійського футбольного арбітра, який нині керує суддівським комітетом УЄФА, запросили до України напівофіційно. Авторитетний іноземець мав у вільний від основної роботи час допомогти нашим арбітрам. За це досі отримує дуже непогану грошову винагороду від Федерації футболу. Свою роботу Колліна виконує сумлінно. Українські арбітри готуються за найновішими світовими методиками і постійно підвищують кваліфікацію. Чим же тоді незадоволені його опоненти?
 
Незадоволені вони роботою наших арбітрів. І це нормально. Відколи виникла гра у футбол у її нинішньому вигляді, арбітрами незадоволені завжди. Вони в усьому світі помилялися, помиляються і помилятимуться. Наші - не виняток. Різниця у сприйнятті помилок.
 
У цивілізованому футбольному світі всі критикують помилки арбітрів, навіть гадки не маючи звинуватити їх в упередженості. Саме так діє в Україні італійський куратор. Він не слідчий і не прокурор, аби з'ясовувати реальні чи міфічні випадки невипадкової упередженості арбітрів на користь певної команди. І саме в цьому його звинувачують вітчизняні критики. Мовляв, навіщо нам куратор, який не здатен подолати корупцію серед арбітрів?
 
Ті, хто це стверджує, не здогадуються, що своїми словами дають найвищу оцінку роботі П'єрлуїджі Колліни. Бо до того, як він прибув до України, звинувачення в упередженості арбітрів лунали на адресу або клубів, або федерації.
 
Тепер же в усьому винен Колліна. Італієць узяв на себе весь негатив, погасивши внутрішні конфлікти навколо арбітражу. Бо звинуватити когось у підкупі самого Колліни нікому й на думку не спаде.
 
Інша річ, чи вартий такий міжклубний мир шаленої за нашими поняттями зарплатні, яку Федерація футболу платить італійцю? Я вважаю, що вартий. Без нього усе було б набагато дорожче. І мир між клубами не встановився б точно.
 
Микола Несенюк, Gazeta.ua
Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Еще никто не комментировал.
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика