Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > ФФУ уничтожает вещдоки?

ФФУ уничтожает вещдоки?

11.12.14, 11:50   Просмотров: 919919 Комментариев: 1 1

Фото ФФУ уничтожает вещдоки?
Фото: matchday.ua

Федерация футбола Киева призывает ФФУ прекратить распространение мячей до полного окончания расследования, связанного с их приобретением

Виконавчому директору ФФУ
Бондареву М.В.
На № 2411 від  09.12.2014р.


Шановний Максиме Валентиновичу!
 
Нещодавно в ефірі національного телебачення, а потім у друкованих ЗМІ та Інтернеті були оприлюднені матеріали журналістського розслідування стосовно  тіньової оборудки із закупівлею ФФУ партії футбольних м’ячів. Автори цієї громадської ініціативи стверджують, що футбольний інвентар  було придбано за ціною, яка значно перевищує його реальну вартість, а також із використанням корупційних схем. Окрім того, згідно експертного висновку №72.90.19-023/13 від 15.11.2013 р., на який посилаються журналісти, згадана продукція не відповідає міжнародним стандартам ігрових м’ячів і відповідно до державних санітарних норм та правил є шкідливою для здоров’я дітей.

Футбольний актив ФФК вважає, що така публічна інформація потребує негайної перевірки компетентними органами, оскільки в ЗМІ фактично прозвучали серйозні звинувачення на адресу керівництва ФФУ, в тому числі, у корупції. Ми сподіваємося, що ця резонансна тема буде ґрунтовно досліджена в рамках кримінального провадження, яке вже відкрито за ст.209 (ч.3) за підозрою у фінансово-господарських зловживаннях управлінського апарату національної асоціації.

Зважаючи на вищевикладене, Федерація футболу м. Києва закликає Вас припинити роздачу вказаних м’ячів серед колективних членів до повного завершення розслідування з цього питання. Адже не виключено, що слідство може вилучити їх як речові докази по справі. Такі аргументи  дають нам підстави взагалі відмовитися від Вашої пропозиції, включаючи і «само вивіз» товару сумнівного походження. Залишаємо за собою право публічно попередити футбольну громадськість країни про небезпеку від реалізації авантюрних планів ФФУ.

З повагою,
Президент Федерації                                                                                 Кочетов І.М.

pressing.net.ua

Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Ха-Ха
11 Декабря 2014 12:32
Одумались ! А как распространялись мячи от Сурков, для футбольных уроков ? Вот маланцы руки нагрели !
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика