Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Ультрас киевского "Динамо": "Наше терпение - не безгранично"

Ультрас киевского "Динамо": "Наше терпение - не безгранично"

22.09.13, 08:25   Просмотров: 37783778 Комментариев: 11 11

Фото Ультрас киевского "Динамо": "Наше терпение - не безгранично"
Фото: wbc.kiev.ua

Ми завжди з повагою ставимося до кольорів нашого клубу, до величної історії “Динамо”, ми цінуємо і культивуємо серед нашого руху справжні динамівські якості: мужність, цілеспрямованість, прагнення досягти найвищого результату в кожній справі, рішучу боротьбу із будь-якими труднощами на шляху до своєї мети.

Адже якщо ти граєш у “Динамо” – ти мусиш не тільки викладатися на полі на 120%, а й постійно прогресувати.

Якщо ти вболіваєш за “Динамо” – ти мусиш бути найкращим на трибуні та поза нею.

Якщо ти працюєш у “Динамо” – ти мусиш віддавати всього себе клубу заради перемоги у кожній грі, у кожному турнірі.

Це не юнацький максималізм, це – ідеологія, завдяки якій наш клуб здобув свої найбільші перемоги й отримав світове визнання.

Сьогоднішнє “Динамо” – це наш біль.

Боляче спостерігати, як команда програє гру за грою, отримує нищівні поразки від команд, титули та здобутки яких усі разом менші за ті трофеї, які має наш клуб. Ми чудово розуміємо тих гравців нинішнього “Динамо”, які викладаються на полі, але вимушені гру за грою вибачатися перед власними вболівальниками. Однак відчайдушних зусиль кількох гравців, навіть найбільш талановитих та відданих нашій команді, недостатньо для перемог.

Так само, як і недостатньо лише витрачати гроші на трансфери гравців, не цікавлячись результатами команди, заради яких ці трансфери здійснювалися. Недостатньо без кінця-краю розбиратися та шукати причини поразок, проводити бесіди із гравцями, не роблячи при цьому жодних висновків та дій, аби змінити ситуацію на краще. Недостатньо лише освистувати команду на стадіоні та викладати обурливі повідомлення на адресу клубу в мережі Інтернет.

Ми нікому й ніколи не дозволяли і не дозволимо безкарно ганьбити та ображати наше “Динамо”. І це стосується усіх, у тому числі гравців, тренерів, менеджменту клубу та його власників. Ми вимагаємо від усього динамівського колективу рішучих змін, а не подальших вибачень та розмов про будівництво команди. Ми вимагаємо дій та рішень, а не звітів про витрачені на клуб кошти.

Ми поки що все ж щиро сподіваємося на те, що нам не треба буде вдаватися до радикальних дій, аби припинити той сором, який спостерігає багатомільйонна родина уболівальників “Динамо” останнім часом. Але наше терпіння – не безмежне, і не варто його випробовувати.

Бийтесь до останнього або знімайте форму “Динамо” та йдіть геть!

Ультрас "Динамо" Київ

Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
щорс зеник
22 Сентября 2013 15:51
Блохін з людей про яких поляки кажуть ,посрамсе а не дамсе,тобто обісрусь але не піддамся

лОСЬ
22 Сентября 2013 12:09
аЛЕ ГАРАЖ нЕ СЧИТАЙТЕ ЧУЖИЕ ДЕНЬГИ

Dismas
22 Сентября 2013 11:52
Мішо, не надо писать того, о чем не знаешь. "Були і гірші часи", точно, и 10-е место при Союзе было. Но Лобановский был тренером Динамо с 73-го по 90-й, и ни разу его не увольняли. "Кому вигідний занепад клубу". Ну и кому? Суркису? Он для этого накупил игроков на десятки миллионов? Может, "донецким"? Так это они назначили Блохина тренером? Короче, не мешало бы иногда думать, что пишешь.

FHYS
22 Сентября 2013 10:06
А може краще ці "футбольні" гроші пустити на облаштування українських доріг, закладів культури, навчальних закладів? Більше користі для людей і держави у цілому. Бо, приїхавши з гостей у Литві чи Німеччині, додому в Україну, складається враження, що тут пройщов торнадо. Або бомбардування.

Мішо
22 Сентября 2013 10:04
У цих "ультрас" взагалі нема терпіння.Хай почитають історію.У "Днамо " були і гірші часи.А лишень згадати прихід Лобановського та Базилевича в команду!Як їх ганили,гонили,звільняли,...Іце робилося навіть на дежавному рівні(!).А що писала преса?Точно так зацікавлені ЗМІ провокують уболівальників.Задумайтеся,болільники,кому вигідний занепад клубу.І зробіть висновки.

Мяч
22 Сентября 2013 09:40
На Украине уже давно НЕТ ФУТБОЛА! Это типичный БАЗАР! БАРЫГИ ПРАВЯТ БАЛ!

SPARTAQ
22 Сентября 2013 09:22
И добавить нечего из заявления УЛЬТРАС. Только вот вопрос - как могут различаться заявления УЛЬТРАС и интернет-болельщиков ДК?!?! У кого же душа все-таки больше болит за клуб? Ведь есть за кого душе болеть - действительно Динамо не просто "титулированый" клуб бывшего СССР это клуб с МИРОВОЙ ИСТОРИЕЙ, чем далеко не каждый клуб мира может похвастаться!!!

иван
22 Сентября 2013 08:53
Разворовали Украину"сурки"-(сурок-хом"як,мышь,крыса),теперь воруют у нас "ДИНАМО"-уничтожить их-и этого будет мало.

ЮДОМОСКАЛОФАШИСТІВ НА ПАЛЮ
22 Сентября 2013 08:50
ГЕТЬ МОСКАЛІВ,КОМУНЯК(депутат від фашистської партії) З КИЇВСЬКОГО ДИНАМО! ХАЙ ЇДЕ В МОЦКАЛІЮ ЧИ В ДОУНЕЦЬК! ЗАСЛАНИЙ КОЗАЧОК В КИЇВ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! РАША-ПАРАША,ГУДБАЙ! ПУТЛЕР,БЛОХІН,КАПУТ!

влад
22 Сентября 2013 08:44
Дітище Ягоди, Єжова та Берія не здатно на патриотичні кроки. Ганьба "ментам позорним".

Донн
22 Сентября 2013 08:43
Более позорного поступка, чем увольнение своих помощников Блохиным, в истории нашего, да и мирового футбола, ещё не было. Любые неудачи тренера стандартно заканчивались добровольным уходом тренера со своим штабом. Прикрыться увольнением (будто помощники виновны в провале Динамо) может только мелкая, ничтожная личность, в которую превратился ещё недавний "король". Тьфу! Презираю!
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика