Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > КДК ФФУ оставил Луиса Адриану безнаказанным

КДК ФФУ оставил Луиса Адриану безнаказанным  

02.08.13, 00:10   Просмотров: 13631363 Комментариев: 4 4

Фото КДК ФФУ оставил Луиса Адриану безнаказанным
Луис Адриану. Фото: meta.ua

Контрольно-дисциплинарный комитет ФФУ вынес очередные решения.

По итогам матча второго тура между Говерлой и Динамо ужгородский клуб был оштрафован на 25 тысяч гривен за неправомерные действия болельщиков.

ФФУ предупреждает, что если подобное повторится, то Говерлу ждут более серьезные санкции, вплоть до проведения матчей без зрителей.

Киевское Динамо было оштрафовано на 20 тысяч за использование фанами пиротехнических средств.

Кроме того, отдельно в ФФУ был рассмотрен момент, случившийся в матче Шахтера и Черноморца. Тогда, напомним, арбитр упустил из внимания эпизод с грубым фолом Луиса Адриано против Ринара Валеева.

Однако этот случай, как считает Комитет арбитров ФФУ, не является "очевидной ошибкой" рефери, поэтому момент находится вне юрисдикции Контрольно-дисциплинарного комитета ФФУ.

 
Полный текст решения:
 
"1 серпня 2013 року  Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України прийняв кілька рішень, які стосуються клубів вищої, першої та другої ліги.

За неправомірні дії вболівальників команди «Говерла» на стадіоні «Авангард» 20.07.2013 під час закінчення матчу 2-го туру чемпіонату «Говерла» Ужгород − «Динамо» Київ, ужгородський клуб оштрафовано на 25 000 гривень та попереджено про те, що у разі повторення випадків несанкціонованої появи вболівальників в ігровій зоні стадіону, до клубу будуть застосовані більш жорсткі санкції, аж до проведення матчу без глядачів.

Київське «Динамо» оштрафовано на 20 000 тисяч гривень за використання піротехнічних засобів вболівальниками команди під час цього ж матчу.

За систематичні апеляції до арбітра під час матчу 2-го туру чемпіонату U-21 «Металург» Донецьк − «Карпати» Львів, адміністратора львівської команди А. Ханаса дискваліфіковано на 1 матч.

За прилюдні та образливі вчинки, що принижують честь та гідність офіційних осіб в матчі 3-го туру чемпіонату другої ліги «Макіїввугілля» − «Енергія», футболіста Є. Федотова дискваліфіковано на 3 матча

За небезпечний напад на суперника з нанесенням травми у матчі 3-го туру чемпіонату першої ліги «Миколаїв» − «Нафтовик-Укранафта», футболіста команди «Нафтовик-Укранафта» С. Артюха відсторонено від участі у змаганнях на 5 матчів.

За небезпечний напад на суперника з вірогідністю нанесенням травми у матчі 3-го туру чемпіонату першої ліги «Суми» − «Полтава», футболіста команди «Суми» Т. Дурая дискваліфіковано на 2 матчі.

За нецензурні та образливі вирази на адресу арбітра в матчі 2-го чемпіонату U-19 «Дніпро» − «Волинь» футболіста команди «Дніпро» О. Сніжко відсторонено на 3 матчі.

Окремою ухвалою було закрито провадження у справі «Про епізод, що мав місце 28.07.2013 р. на 53-й хвилині матчу 3-го туру чемпіонату «Шахтар» Донецьк − «Чорноморець» Одеса за участю футболістів Л. Адріано («Шахтар») та Р. Валєєва («Чорноморець»)». Листом Комітету арбітрів ФФУ було засвідчено, що даний епізод був помічений офіційними особами матчу. Крім того, КА ФФУ зазначив, що навіть у тому разі, якби йшлося про неправильне рішення арбітра, цей випадок не є «очевидною помилкою», про яку йдеться в п. 4 ст. 60 Дисциплінарних правил ФФУ. Таким чином, згідно пп. 2 − 4 ст. 60 Дисциплінарних правил ФФУ зазначена справа не підлягає розгляду КДК ФФУ, оскільки знаходиться за межами його компетенції."

football.ua, КДК ФФУ
Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Петро
02 Августа 2013 10:01
Браво! Шахтар знову буде робленим чемпіоном. Нашій федерації футболу немає більше сенсу пояснювати, що чемпіонат у нас чесний. Як же це гидко.

Умнику без веры
02 Августа 2013 06:23
Ты смотрел и матч с Сумами? Куда ты лезешь, специалист хренов?

Инновер
02 Августа 2013 00:18
И тут же игрока Сумм дисквалифицируют на два матча. Формулировка подкачала.:-)

Инновер
02 Августа 2013 00:15
Один вопрос остался - ЗАЧЕМ ОНИ ТАК ЯВНО ЭТО ДЕЛАЮТ?
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика