Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Украина (U-21) - Литва (U-21) - 2:1. Кубок Содружества. 1/2 финала

Украина (U-21) - Литва (U-21) - 2:1. Кубок Содружества. 1/2 финала

25.01.13, 16:57   Просмотров: 15831583 Комментариев: 0 0

Фото Украина (U-21) - Литва (U-21) - 2:1. Кубок Содружества. 1/2 финала

25 січня у півфінальному матчі Кубку Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула вольову перемогу над командою Литви з рахунком 2:1, та вийшла до фіналу турніру.

Вирішальний поєдинок Кубку Співдружності відбудеться у неділю.

Українці невдало розпочали матч, пропустивши гол у власні ворота вже на п’ятій хвилині - відзначився захисник команди суперників Донатас Накрошиус.

Протягом усього першого тайму підопічні Сергія Ковальця мали тотальну перевагу над суперником, яку, щоправда, перетворити у забиті м’ячі ніяк не вдавалося. Удари гравців «Севастополя» Володимира Коваля та Олександра Караваєва цілі не досягли, а півзахиснику київського «Динамо» Владиславу Калитвинцеву не вдалося пробити литовського голкіпера.

По перерві наставник української збірної провів ряд замін, а ігрова та територіальна перевага української «молодіжки» наростали з кожною хвилиною й вилилися у вилучення захисника литовської команди Марюса Мешкініса. Півзахисник дніпропетровського «Дніпра» Руслан Бабенко зрівняв рахунок з пенальті на 69-й хвилині.

Перемогу молодіжній збірній України приніс влучний удар нападника київської «Оболоні» Юрія Яковенка за п’ять хвилин до закінчення зустрічі. Завершення матчу ознаменувалося подвійним вилученням у складі обох команд - литовського форварда Лукаса Спальвіса та українського захисника Дмитра Рижука.

27 січня українська «молодіжка» зіграє у фінальному матчі з переможцем пари Росія - Білорусь.