Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > ФФУ: Ход Конем или патовая ситуация?

ФФУ: Ход Конем или патовая ситуация?  

11.12.12, 13:06   Просмотров: 14831483 Комментариев: 4 4

Фото ФФУ: Ход Конем или патовая ситуация?
ia-centr.ru

Наближається 100 днів, як нова футбольна влада України прийшла до Будинку футболу. Її критики та прихильники, природно, по-різному оцінюватимуть успіхи і недоліки...

Віддамо це їм на відкуп, а самі спробуємо нейтрально поглянути на розвиток ситуації в одному з основних на сьогодні питань - призначення головного тренера збірної України.

Не будемо згадувати оригінальне запрошення Анатолія Конькова очолити головну команду країни Андрію Шевченку в той момент, коли велися переговори з Харрі Реднаппом. Справа вже минула.

Новий етап розпочався на останньому Виконкомі ФФУ. Президент федерації зробив черговий дивний хід. Він буквально наполіг на тому, щоб колеги доручили саме йому в парі з головою тренерської ради Михайлом Фоменком зайнятися відбором кандидатів зі списку з орієнтовно тридцяти імен.

Тандему колишніх захисників «Динамо» Київ вистачило семи днів, щоб вийти на число «п'ять». Поки прізвища не називаються, але в квінтеті є й українські фахівці. Судячи по використанню президентом ФФУ множини - таких мінімум двоє.

Отже, Коньков з Фоменком зробили свій вибір. Значить, за бортом опинилися 20-25 потенційних тренерів. Так би мовити, не пройшли кастинг. Відсіювання пристойне, але наскільки обґрунтоване? Адже його проводили лише дві особи!

Якщо Фоменко цим займався з обов'язку служби (хоча питання, чому без усього складу тренерської ради), то навіщо це Конькову? Не керівника такого рангу це справа. Пам'ятається, його попередник в подібних справах включався в процес на останньому етапі. І це не тільки виглядало ефектно, але й деколи виходило досить ефективно.

Ситуація для президента ФФУ значно ускладнилася після того, як найбагатша людина країни Рінат Ахметов заявив про готовність оплачувати високого рівня спеціаліста зі свого фонду. Тепер ціна - не питання. Головне - якість. А ось тут, з урахуванням вищевикладеного, і може виникнути питання.

Або Коньков цього не розуміє, або він вже свій вибір давно зробив, а тепер не може увімкнути «задню» і просто намагається запудрити мізки футбольній громадськості.

Непрямим підтвердженням цієї здогадки може служити фрагмент інтерв'ю кореспондента The Daily Mirror (http://www.mirror.co.uk/sport/) з Майклом Моррісом, агентом Свена-Горана Ерікссона - тренера, котрий, як мінімум, значився в списку тридцяти:

- М-р Морріс, в світовій пресі з'являється суперечлива інформація. Одні пишуть, що ведуться переговори з м-ром Ерікссоном, а інші стверджують, що ваш клієнт заперечує навіть сам факт переговорів. Яка інформація є правдою?

- Я можу офіційно заявити, що ані мій клієнт, ані я особисто не отримували жодних пропозицій від української футбольної асоціації. Хоча ФФУ веде переговори з якимсь агентством, яке ми не уповноважували жодними правами. Різні невідомі агенти зв'язалися зі Свеном, заявивши, що у нього вже є робота в Україні і навіть називалися цифри. Хоча насправді це не так. Дана ситуація нас неприємно здивувала. Станом на сьогодні, офіційного звернення від ФФУ м-ру Ерікссону не було.

Підтвердженням цих слів може служити копія листа з ФФУ, яку небайдужі вболівальники прислали в редакцію footballtransfer.

Директору
 «TochSky Sports Limited»
 Ахмеру Кунвару

 Тема: Збірна України з футболу - Свен Горан Ерікссон

Шановний м-р Кунвар,

Дякуємо Вам за Ваш лист до ФФУ президенту Конькову з важливою інформацією стосовно обговорення кандидатури м-ра Свена Горана Ерікссона на посаду головного тренера першої національної збірної України.

Хочемо повідомити Вам, що обговорення можливих кандидатів на цю посаду почнеться не раніше 2 грудня, після повернення президента до офісу ФФУ.

Ми додатково повідомимо Вам про будь-які прийняті рішення.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.

 З повагою,
 Перший віце-президент ФФУ С. Стороженко

Тепер, виявляється, з'явився новий фігурант історії – перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко. Знаючи його здібності та вміння, можна припустити, що у подальшому події розвиватимуться за цікавим сценарієм і без скандалу нам, на жаль, не обійтися.

 Чи розуміє Коньков, чим це для нього закінчиться...

footballtransfer.com.ua 

Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Джокер
11 Декабря 2012 18:27
Стороженко как и Попов и Коньков врет и не краснеет

Транс
11 Декабря 2012 18:26
Снова федерация блефует и врет Никто с ними не хочет общаться Такая у этих людей репутация

Корр
11 Декабря 2012 18:22
На арену вышел Сторож Смешно и грустно Только хотел бы отметить что уже не 2 декабря а уже 11-е

Леонид
11 Декабря 2012 13:35
Уважаемый Анатолий Коньков !!! Назначьте главным тренером сборной Украины ВЯЧЕСЛАВА ГРОЗНОГО. Только он сможет спасти Украину от позора.
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика