Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Пьерлуиджи КОЛЛИНА: "Я готов встретиться с руководителями клубов"

Пьерлуиджи КОЛЛИНА: "Я готов встретиться с руководителями клубов"

06.11.12, 16:18   Просмотров: 873873 Комментариев: 0 0

Фото Пьерлуиджи КОЛЛИНА: "Я готов встретиться с руководителями клубов"
Пьерлуиджи Коллина. Фото: ffu.org.ua

З моменту останньої зустрічі куратора системи арбітражу в професіональному футболі України П’єрлуїджі Колліни з журналістами та його участі у нараді керівництва Федерації з тренерами клубів пройшло більше двох тижнів.

Прес-служба ФФУ вирішила поспілкуватись з паном Колліною стосовно останніх подій у вітчизняному футболі.

- 16-го жовтня Ви були присутнім на робочій зустрічі керівництва ФФУ з головними тренерами Прем’єр-ліги. Як пройшла зустріч, наскільки вона була корисною?
 
- Справді, ця зустріч була надзвичайно важливою. Взагалі, з часів моєї роботи в Федерації футболу України таку нараду було організовано вперше, і я вважаю той факт, що вона відбулась, дуже позитивним моментом, оскільки у нас з’явилась реальна можливість обмінятися думками, внести ясність в певні ситуації.
 
Тому я хотів би подякувати ФФУ та особисто президенту Анатолію Конькову за таку можливість. Я залишився дуже задоволеним результатами цієї зустрічі.
 
- Тренери нарешті отримали можливість поспілкуватись з Вами віч-на-віч, чи звучали гострі питання під час розмови?
 
- Ми насправді дуже продуктивно поспілкувались. Самі тренери після зустрічі  висловили свої враження представниками мас-медіа − Ю. Максимов, М. Луческу, А. Демяненко, Р. Григорчук та інші давали коментарі журналістам. О. Севідов, В. Кварцяний також відзначили користь даної робочої наради та дали їй високу оцінку.
 
Що стосується результатів зустрічі, то наведу вам такий приклад. Матч «Зоря» - «Іллічівець». Там, звісно, мала місце помилка арбітра, проте на прес-конференції після матчу головний тренер Юрій Вернидуб сказав, що рефері помилився, але і його гравці теж помилились і не забили гол, коли мали стовідсоткову нагоду. Тобто і арбітр, і футболісти допускаються помилок. І я навів цей приклад тому що бачу - взаєморозуміння між нами покращується.
 
- Які моменти ви можете виділити в останніх турах Прем’єр-ліги?
 
- Насправді відбулось чимало подій. Зараз я хотів би окреслити як негативні, так і позитивні моменти, що мали місце в останніх турах. Нажаль, не обійшлося без негативу: матч «Волинь» - «Говерла». Даньковський припустився дуже грубої помилки в моменті з призначенням пенальті. Це є неприйнятним.
 
Комітет арбітрів ФФУ був неприємно здивований. І, як завжди, той хто припустився помилки, повинен понести суворе покарання. Правило таке: той, хто судить добре - продовжує виходити на поле, а той хто помиляється - на наступні матчі не призначається і спостерігає за ними по телебаченню, або з трибун.
 
Але я хотів би виокремити і позитивний момент. Наприклад, гра «Дніпро» -«Металіст». Арбітр Анатолій Жабченко дуже кваліфіковано провів матч. Я був присутнім на стадіоні і вважаю  що молодий арбітр заслуговує на дуже високу оцінку. Жабченко за 2 роки пройшов шлях від 1-ої ліги до топ-матчу, який відсудив на високому рівні і вважаю, це варто відзначити.
 
- Як надалі ви плануєте розвивати співпрацю с футбольними клубами?
 
- Враховуючи той позитив, який ми винесли з наради з тренерами, було б важливим провести подібну зустріч також з першими особами клубів. Якщо ФФУ разом з Прем’єр-лігою організують подібну зустріч, вважаю вона буде корисною.
Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Еще никто не комментировал.
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Последние новости спорта
14:34 Определены победители 24 общенациональной программы «Человек года-2019» Просмотров: 14681468 Комментариев: 1 1
14:30 ЛАУРЕАТЫ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «Региональный лидер года» Просмотров: 11631163 Комментариев: 0 0
13:30 Чествование лауреатов 24-й программы «ЧЕЛОВЕК ГОДА-2019» Просмотров: 14061406 Комментариев: 0 0
16:51 ЛАУРЕАТ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «Промышленник года» Просмотров: 17501750 Комментариев: 0 0
17:01 ЛАУРЕАТЫ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «ЖИЛОЙ КОМПЛЕКС ГОДА» Просмотров: 19541954 Комментариев: 0 0
19:17 ЛАУРЕАТЫ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «Мэр года» (больших городов) Просмотров: 20372037 Комментариев: 0 0
17:35 ЛАУРЕАТЫ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «Мэр года» (малых городов) Просмотров: 19291929 Комментариев: 0 0
15:08 ЛАУРЕАТЫ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2019» в номинации «Журналист года» Просмотров: 20302030 Комментариев: 0 0
18:52 Определены обладатели международных и специальных премий 24-й общенациональной программы «Человек года – 2019» Просмотров: 37903790 Комментариев: 1 1
18:41 Определены лауреаты 24-й общенациональной программы «Человек года – 2019» Просмотров: 23522352 Комментариев: 0 0
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика