Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > "Волынь" (мол.) - "Богун" - 6:0. Контрольный матч

"Волынь" (мол.) - "Богун" - 6:0. Контрольный матч

25.07.12, 09:31   Просмотров: 11021102 Комментариев: 0 0

Фото "Волынь" (мол.) - "Богун" - 6:0. Контрольный матч
"Волынь" (мол.) - "Богун" - 6:0. Фото: fc.volyn.net

Учора  молодіжний склад луцької "Волині" зіграв на навчально-тренувальній базі у Дачному товариський поєдинок із командою ФК "Богун" з міста Броди.

Дубль провів два тайми із різними складами, адже керівництво команди мало намір переглянути як гравців "основи" молодіжки, так і багатьох ймовірних новачків, які претендують на дозаявлення. Крім того, у другому таймі за лучан зіграли Олександр Пищур та Майкон, яким також надано ігрову практику. На заміну також вийшов Василь Жук, який відновлюється після травми.

У першому таймі "Волинь-М" грала у такому складі: Ширай, Карасюк, Циркуненко, Никитюк, Луценко, Мучак, Ямполь, Щедрий, Коблюк, Марковець, Подригуля.

Молодь "хрестоносців" відразу взялася за справу і вже у дебюті гри відзначився Тарас Коблюк, який замкнув головою хорошу подачу Артема Щедрого. "Волинь" повністю володіла ініціативою і гості нечасто переходили середину поля. Як наслідок, до кінця першого тайму Марковець, Мучак (з пенальті) і Подригуля зробили рахунок 4:0 на користь господарів.

На другий тайм у складі лучан вийшли: Бондаренко, Малик, Малецький, Заторецький, Булига, Хомченко (Жук), Демяненко, Коломієць, Мельничук, Пищур, Майкон.

Атакувальна гра "Волині" дещо розлагодилася, але їм таки вдалося принаймні пять разів "розстрілбвати" кіпера з Бродів впритул. Забити вдалося тільки Пищуру та Майкону (з пенальті). 6:0 - впевнена перемога у контрольному поєдинку.