Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Спортивный директор алчевской "Стали" будет претендовать на пост президента ФФУ

Спортивный директор алчевской "Стали" будет претендовать на пост президента ФФУ

17.07.12, 18:31   Просмотров: 866866 Комментариев: 5 5

Фото Спортивный директор алчевской "Стали" будет претендовать на пост президента ФФУ
Анатолий Коньков. Фото: segodnya.ua

На засіданні Центральної Ради ПФЛ, що відбулося 17 липня 2012 року, прийнято рішення стосовно висунення кандидатури на посаду президента Федерації футболу.

Так, в результаті одностайного голосування члени Центральної Ради вирішили запропонувати ХIV звітно-виборного Конгресу ФФУ кандидатуру Конькова Анатолія Дмитровича, який наразі є спортивним директором футбольного клубу «Сталь» Алчевськ.

Крім цього, у ході роботи учасники засідання обрали делегатів, що братимуть участь у ХIV звітно-виборному Конгресі ФФУ. Професіональну футбольну лігу представлятимуть президент ПФЛ Мілетій Володимирович Бальчос, віце-президент Ліги Пожечевський Віктор Олександрович та  заступник генерального директора ФК «Шахтар» Донецьк Попов Анатолій Володимирович. Нагадаємо, згідно зі статутними нормами ФФУ, кожен з колективних членів має право бути представленим трьома делегатами.
 
Рішенням Центральної Ради зі складу ПФЛ виключено футбольні клуби «Бастіон» Іллічівськ, «Львів» Львів та «Нива» Вінниця. Нагадаємо, вищезгадані клуби вирішили не брати участь у чемпіонату з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2012-2013 років через фінансові труднощі.
 
Крім цього, зміни торкнулися складу самої Центральної Ради. Так, через  втрату футбольним клубом «Львів» членства у ПФЛ, виведено зі складу Ради Грисьо Ярослава Антоновича. На його місце поки не висунуто жодної кандидатури.
 
Між іншими питаннями члени Центральної Ради заслухали інформацію про підсумки заявки клубів ПФЛ на участь у змаганнях сезону 2012-2013 років. Як доповів на засіданні начальник спортивного відділу Олег Голубєв, заявка команд для участі у чемпіонаті України серед команд клубів першої та другої ліг проводилася у відповідності зі складеним графіком.
 
Так, за результатами заявки до змагань допущено 42 команди 39 професіональних футбольних клубів, в яких виступають 386 футболістів в клубах першої ліги, 230 та 279 гравців у клубах другої ліги груп «А» та «Б» відповідно. Проводити навчально-тренувальний процес  будуть 68 тренерів, що мають дипломи УЄФА PRO-DIPLOM, та дипломи категорії «А» та «В».     
 
Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Кузя
17 Июля 2012 23:42
Конек президент ФФУ - смех и слезы Двух слов связать не может

ВИЙ
17 Июля 2012 23:41
Но Гришу они уберут

Хоч УБЕЙ
17 Июля 2012 23:40
Согласен полностью ни одной личности Не на кого глаз положить Мильчос Бальчос подвывало

КочуБЕЙ
17 Июля 2012 23:39
Разве можно сравнить сегодняшний ПФЛ с тем что был при Григории Суркисе Тьфу и размазать

буш-молодший
17 Июля 2012 20:54
вин так тупо мислит СОВОК
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика