Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > Украина > Новости > Збори арбітрів напередодні сезону

Збори арбітрів напередодні сезону

11.07.12, 10:43   Просмотров: 813813 Комментариев: 6 6

Фото Збори арбітрів напередодні сезону

Напередодні старту нового сезону, з 7 по 10 липня, Комітет арбітрів ФФУ провів у Києві чотириденні навчально-тренувальні збори арбітрів та асистентів рефері, що долучатимуться до роботи на матчах Прем’єр-ліги, а також першої та другої українських ліг.

Складаючи тести на знання теорії та здаючи нормативи з фізичної підготовки, представники суддівського корпусу продемонстрували дуже хороші результати. Зокрема, фізичний стан арбітрів та асистентів значно покращився завдяки спеціалізованим програмам з індивідуальної підготовки, які були заздалегідь надані їм.

Окрім того, арбітри взяли участь у низці занять, які проводилися інструкторами ФІФА та УЄФА, із метою уніфікації тлумачень Правил гри, що застосовуються під час міжнародних змагань. Розгляду підлягали наступні теми: гра рукою, нерозсудливі дії гравців, серйозне порушення правил, очевидна можливість забити гол.

Із метою захисту гравців арбітри мають приділяти більше уваги порушенням, що ставлять під загрозу здоров’я суперника. Отже, рефері мусять бути уважними та точними до цього типу фолів та застосовувати відповідні дисциплінарні санкції: попередження за нерозсудливі дії та вилучення за серйозне порушення правил.

У відповідності до останніх рекомендацій УЄФА, які зокрема мали місце й на ЄВРО-2012, від представників Феміди віднині вимагатиметься не бути толерантними до протестів та поведінки, що має за мету пресинг по відношенню до суддів (оточення рефері натовпом гравців). Якщо таке траплятиметься, арбітри повинні застосовувати дисциплінарні санкції у відповідності до випадку (попередження або вилучення).

У свою чергу асистенти головних арбітрів прослухали курс лекцій інструктора УЄФА, котрий розповів про сучасні тлумачення щодо положення «поза грою». Також вони взяли участь у практичних заняттях на полі НТЦ ім.Баннікова.

"ПРЕССИНГ"

Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Андрей
11 Июля 2012 14:51
Живет и здравствует известный глухо-немой.Спасибо Суркису за продленный контракт с Коллиной,вот уж свезло, так свезло.

Анатолий
11 Июля 2012 14:23
Тянут и динамо и шахту-ВСЁ РАВНО.ДАЕШЬ ЧЕМПИОНА-СИМФЕРОПОЛЬ,ЛУЦК,ЗАПОРОЖЬЕ-ХОЧЕТСЯ ЧЕСНЫЙ СЕЗОН!

Тохе
11 Июля 2012 13:32
Швецов нужен, только он может не заметить явную руку, это все равно, что с пяти метров не заметить стоящий перед тобой поезд. А объяснил он это тем, что не увидел. Значит крот, а такие нужны, таких на долго нельзя отпускать, сам понимаешь.

Анатолий
11 Июля 2012 12:32
кстати,а помнишь как вакс динамо в суперкубке помог с удалениями-против шахты играли-все забыли сразу?))просто такой судья!!))((((-ну он 12 туров пропуск,а шевцову маловато дали-че это за наказание-3 тура???!!!(((

назовите всех
11 Июля 2012 12:11
От Шахтера кто присутствует? Они должны огласить свой список неприкасаемых. Их квота: вакс, шевцов кто еще? Страна должна знать своих продажных "героев". Огласите весь список!

Анатолий
11 Июля 2012 12:10
посмотрим как динамо и шахтер будут чесно судить-особенно дома))давай коллина-вспомни как чехов убил на евро-2000...
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика