Фото "Говерла-Закарпатье" и "Сталь" побеждают с крупным счетом. Первая лига. 26 тур

Голы: Акименко, 20 (1:0). Грицай, 54 (2:0). Локтионов, 73 (3:0).

"Сталь": 12.Комарицкий (к) – 5.Романюк, 8.Колесниченко, 22.Опарин, 2.Чеботаев – 11.Одинцов (18.Локтионов, 55), 32.Батюшин (19.Троцько, 76), 9.Грицай, 23.Сикорский И. – 20.Акименко (25.Степанюк, 61), 7.Дегтярёв (15.Мироненко, 70).

"Энергетик": 43.Новак (32.Карпов, 80) – 12.Данищук, 5.Лазорик (к), 6.Соколенко (25.Пидвирный, 76), 3.Яневич – 22.Януш (24.Микуш, 46), 4.Гребинский (19.Сикорский М., 64), 13.Ципердюк, 26.Иванишин – 8.Чернов, 7.Ивашко.

Предупреждения: Грицай, 82. Троцько, 85 (оба – «Сталь»).

"Говерла-Закарпаття" - "Львів" - 4:0 (3:0)

Голи: Печенкін, 15, Трухін, 40, 57 Свиридов, 42.

"Говерла-Закарпаття" : Піцан, Мостовий, Карпенко, Лешко, Басараб, Родін, Куцяба, Войтович (Вольський, 66), Сідельник (Вербний, 78), Балух (Сухоцький, 46), Онисько (Гарас, 61).

"Львів" : Надь, Єлісєєв, Мелікян, Щедраков, Печенкін (Даниловський, 79), Муховиков (Вітер, 66), Свиридов, Трухін (Грінченко, 70), Гібалюк, Ситник (Ясухіро, 59).

Попередження: Родін, 26, Карпенко, 28;

Вилучення: Карпенко, 45 (друга жовта).

Перші п’ятнадцять хвилин активніше діяли саме городяни, зокрема небезпечно пробивали зі штрафного: Войтович, Басараб і Мостовий, але удари були не надто небезпечними. Також, після помилок оборонців ужгородців, могли виходити сам-на-сам, спочатку Онисько, а потім і Балух, але, десь на долі секунди, перетримували м’яча…А на 15-й хв. першого тайму шанс пробити небезпечний штрафний з лінії карного майданчика отримав Печенкін, чим і скористався: після його гарматного пострілу, шкіряний влетів практично у «дев’ятку» воріт Піцана – 1:0. Після пропущеного голу «Львів» не знітився й продовжував йти вперед, зокрема, на 21-й хв. практично віч-на-віч вийшов Басараб, але, буквально в останню долю секунди, під м’яч ліг Щедраков. Далі, й аж до 40-ї хвилини, гра заспокоїлася, а потім, через дві «дитячі» помилки, «синьо-золоті» вмудрилися пропустити: спочатку обрізкою Войтовича скористався Трухін, пробивши з гострого кута – 2:0; а через дві хвилини (!) Свиридов використав на свою користь панічні дії нашого захисту й пробив, та так сильно, що навіть Піцан, який удар таки парирував, не зміг змінити траєкторію м’яча – 3:0. А на 45-й хв. Карпенко, за зрив атаки, отримав другу жовту картку, як наслідок – Леви залишились у меншості…

Другий тайм був менш видовищним, львів’яни діяли набагато обережніше, даючи господарям поля простір для маневрів. На 50-й хв. потужно здалеку пробив Щедраков і лише сейв Піцана врятував нашу команду. А через сім хвилин ніким не прикритий Трухін чудово замкнув простріл з лівого флангу – 4:0. Значно освіжив дії галичан Гарас і Вольський, які вийшли на заміну. Зокрема Олег двічі міг пробити з вигідної позиції, але кожного разу робив зайвий фінт ногою і втрачав м’яч, щодо «Говерли» то гостро продовжував грати Косирін та, вийшовший на заміну, Като.

Як бачимо, «Голіаф побив Давида», така собі справжня «п’ятниця тринадцятого», але боротьба триває й інтрига зберігається, потрібно не боятися, працювати й вірити!

Інформаційна служба "Львова", прес-служба ФК "Сталь"