Спорт-Экспресс в Украине > Футбол > "Динамо" помогает своим ультрас, учавствующим в боевых действиях

"Динамо" помогает своим ультрас, учавствующим в боевых действиях

23.07.14, 14:48   Просмотров: 925925 Комментариев: 2 2

Фото "Динамо" помогает своим ультрас, учавствующим в боевых действиях
Фото: ukrinform.ua

Киевкое "Динамо" и Андрей Гусин оказывают различного рода помощь своим ультрас, учавствующих в боевых действиях в зоне АТО

Напередодні матчу за суперкубок України сталася знакова подія — футбольний клуб "Динамо" Київ придбав для своїх ультрас, які воюють в зоні АТО, бронежилети четвертого класу та засоби радіозв'язку. Цінний вантаж прибув до пункту збору допомоги фронту, який ультрас облаштували за адресою вул. Саксаганського, 66 Б.

Доречі, сюди можуть приносити необхідні для наших хлопців речі усі бажаючі. Пункт працює щодня, у буднi з 18 до 20 години, у вихiднi з 15 до 18. Дізнатися про потреби тих, хто захищає нашу незалежність на Сході, можна на місці від координаторів.

Крім згаданої вище допомоги, яку надав клуб, хлопці отримають ще одну вкрай необхідну річ — армійські аптечки з препаратом Селокс, що здатен врятувати життя, швидко зупиняючи сильну кровотечу. Цей дарунок власним коштом профінансував ветеран київського "Динамо" Андрій Гусiн. Ультрас щиро дякують Андрію та ставлять його у приклад іншим зіркам украінського футболу — людям, статки яких значно перевищують можливості більшості громадян. Вони також могли б придбати Селокс, і врятувати не одне життя.

Ультрас сподіваються, що приклад київського клубу та Андрія Гусiна спонукатиме інші футбольні клуби України, їх власників та зірок зробити свій внесок в захист незалежності нашої держави. Тільки ті, хто допомагають фронту, можуть вважатися справжніми патріотами.

Динамомания

Невероятно, но факт:
Читайте также:
 
Материалы по теме:
Другие новости:
 
Комментарии
Фанат
23 Июля 2014 20:57
Ты сука сепарастная ответишь раньше.Выйди к фанатам и скажи это в лицо.Ссышь сепараст штопаный.
Добавить
Имя
Комментарий
- введите код с картинки (с учётом регистра)
 
Спорт. Реклама
Книга о Суркисе
Социальные сети
Наши партнеры

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Наши друзья
Прессинг
Динамо Киев от Шурика