Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Галичина" - "Черкасские Мавпы" - 69:83. Суперлига

"Галичина" - "Черкасские Мавпы" - 69:83. Суперлига

21.10.14, 22:23   Просмотров: 10861086 Комментариев: 0 0

Фото "Галичина" - "Черкасские Мавпы" - 69:83. Суперлига

«Політехніка-Галичина» розпочала сезон з поразки, поступившись у першому матчі «Черкаським Мавпам» із рахунком 69-83. Натомість команда Максима Міхельсона повертається із Західної України в гарному настрої, здобувши дві перемоги у двох виїзних поєдинках.

Гравець матчу

Олександр Кобець, котрий небезпідставно претендує на роль одного з лідерів «Черкаських Мавп» у новому сезоні, став найрезультативнішим гравцем зустрічі, записавши на свій рахунок 20 очок. І хоча основна активність форварда припала на першу половину, саме його влучні кидки з різних дистанцій (2 двоочкових, 3 триочкових, 7 штрафних) стали запорукою успіху черкасців.

Хід гри

На старті зустрічі жодній із команд не вдалося відірватися в рахунку, однак наприкінці дебютної чверті за рахунок переваги в боротьбі за відскоки «мавпи» здійснили ривок і повели +11. Гості, у складі яких вирізнялися Олександр Кобець та Ігор Чумаков, дещо пригальмували у другій десятихвилинці. Проте в підсумку перша половина завершилася за рахунку 44-33 на користь черкаської команди, а Кобець записав на свій рахунок 18 очок при 4/4 з гри та 7/8 штрафних.

Поступово господарі паркету набрали оберти й упродовж третього періоду зуміли скоротити відставання до восьми очок. Справжньою несподіванкою для «Черкаських Мавп» став результативний відрізок у виконанні захисника «Галичини» Едуарда Федчука, котрий раз за разом вражав кільце суперника з різних дистанцій. Однак два дальні влучання Ешлі Хемілтона й Нікіти Воєводи на початку заключної чверті остудили запал львів’ян, які остаточно віддали ініціативу гостям.

Статистика

Разом із Кобцем до перемоги «Черкаські Мавпи» вели Ігор Чумаков (19 очок + 6 підбирань), Ешлі Хемілтон (13 очок + 9 підбирань) і Кемерон Ранделс (10 очок).

Едуард Федчук приніс «Галичині» 16 очок, а також віддав 6 передач партнерам. 12 очок і 5 підбирань на рахунку його партнера Антона Дзюби.