Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Азовмаш" - "Кривбасс" - 77:63. Суперлига

"Азовмаш" - "Кривбасс" - 77:63. Суперлига

20.12.13, 15:40   Просмотров: 635635 Комментариев: 0 0

Фото "Азовмаш" - "Кривбасс" - 77:63. Суперлига
"Азовмаш" - "Кривбасс" - 77:63, superleague.ua

Захопивши ініціативу в дебюті матчу, маріупольський «Азовмаш» здобув переконливу перемогу над криворізьким «Кривбасом».

Гравець матчу

Форвард «Азовмашу» Маркус Гіньярд став найкращим гравцем поєдинку, відзначившись за його підсумками дабл-даблом (21 очко + 12 підбирань).

При цьому, один із лідерів «левів», який зробив найбільший внесок у перемогу своєї команди, реалізував 9/14 кидків із гри.

Хід гри

Завдяки результативній грі Маркуса Гіньярда, котрий відзначився 14 очками, та Деніела Кікерта, що здобув 11 очок, «Азовмаш» виграв першу половину з рахунком 36-28.

Ключовою стала стартова чверть, за підсумками якої перевага господарів, що домінували в боротьбі під кільцем, склала чотирнадцять очок.

Після великої перерви «Кривбас» наполегливо намагався переломити хід гри на власну користь.

Проте маріупольська команда на чолі з Маркусом Гіньярдом, який продовжував вражати вороже кільце, не лише зуміла втримати суперника на безпечній дистанції, а й здійснила ще один ривок під завісу поєдинку.

Тож наприкінці гри тренери обох команд дали пограти резервістам.

Статистика

Окрім Гіньярда, результативною грою в складі «Азовмашу» відзначився Деніел Кікерт, котрий до 17 очок додав 6 підбирань. Максим Пустозвонов здобув 10 очок і зібрав 6 відскоків.

Найрезультативнішим гравцем «Кривбасу» став Нейт Боуі, на рахунку якого 14 очок і 6 передач. 13 очок заніс до свого активу Младен Пантич, відзначившись, крім того, 9 підбираннями.