Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > БК "Киев" - "Кривбассбаскет" - 80:69. Суперлига

БК "Киев" - "Кривбассбаскет" - 80:69. Суперлига

16.12.13, 15:24   Просмотров: 858858 Комментариев: 0 0

Фото БК "Киев" - "Кривбассбаскет" - 80:69. Суперлига
БК "Киев" - "Кривбассбаскет" - 80:69, bckiev.com.ua

БК «Київ» - СК «Кривбас» 80:69 (23:16, 23:17, 14:22, 20:14)

Маючи по ходу зустрічі перевагу в 22 очка, кияни у заключній чверті дозволили супернику скоротити відставання до мінімуму (69:68).

Проте наприкінці підопічні Віталія Чернія зібрались та відсвяткували, хоч і нервову, але все таки перемогу.

З самого початку кияни діяли досить впевнено. Всередині першої чверті «вовки» створили гандикап +9 (13:4).

І тримали комфортну для себе перевагу аж до самого завершення стартового періоду (23:16).

Далі наша команда лише продовжила набирати оберти. По ходу другої чверті ми мали +22 (46:24). Щоправда до великої перерви «Кривбас» це відставання скоротив до +13 (46:33).

І після поновлення гри продовжив погоню, та зумів завдяки трьохочковому кидку Боуї наблизитись на відстань чотирьох балів (58:54). Загалом же, перед заключною десятихвилинкою гості програвали не такі вже й катастрофічні -5 (60:55).

Втім, два очка від Владислава Подоляна на старті четвертої чверті дещо заспокоїли обстановку (62:55). Але одразу ж кидки від Боузмана та Фрезьєра скоротили різницю усього лише до двох пунктів (62:60).

Наступні кілька хвилин обидва клуби продовжували йти нога в ногу, як раптом за 2 хвилини і 35 секунд до кінця, після двохочкового кидка Боузмана рахунок на табло став 69:68. Здалося, що це момент істини.

Або «вовки» зберуться і таки вирвуть перемогу, або «Кривбас» здійснить майже нереальне та програючи -22, вийде вперед. Останній варіант видавався досить небажаним, оскільки в такому разі гості отримали би дуже сильний емоційний поштовх на завершальній фазі протистояння.

До честі «Києва», після того, як в плані результату по справжньому «припекло», наша команда змогла зібратись і продемонструвала, хто на майданчику сьогодні дійсно господар. В’ячеслав Бобров впевнено кладе +2 (71:68). Боузман зі штрафної лінії відповідає тільки очком (71:69).

Залишалося грати ще 1 хвилину та 40 секунд. «Київ» зробив усе можливе, щоб максимально зберегти нерви своїх вболівальників. «Кривбас» за цей час не закинув жодного очка. Натомість кияни здійснили фінішний ривок +9 і відсвяткували, за останній тиждень, вже другу поспіль домашню перемогу – 80:69!