Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Политехника-Галичина" - "Днепр" - 69:67. Суперлига

"Политехника-Галичина" - "Днепр" - 69:67. Суперлига

27.03.13, 23:08   Просмотров: 552552 Комментариев: 0 0

Фото "Политехника-Галичина" - "Днепр" - 69:67. Суперлига

У напруженій боротьбі, що тривала протягом усього матчу, «Політехніка-Галичина» вирвала перемогу з рахунком 69-67 у «Дніпра».

Гравець матчу

Центровий «Політехніки-Галичини» Владан Вукосавлевич до великої перерви відзначився лише 7 очками й 7 підбираннями, однак суттєво додав у другій половині та оформив традиційний дабл-дабл (23 очка + 14 підбирань), здобувши 29 балів РЕ. Крім того, саме його холоднокровно пробиті штрафні на останніх секундах (4/4) не дозволили «Дніпру» перехопити ініціативу.

Хід гри

Відкривши рахунок, господарі паркету не зуміли захопити лідерство й лише завдяки влучному кидку Майкла Лі під завісу першої чверті виграли її з рахунком 18-16. Був американський форвард активним і протягом наступної десятихвилинки, забезпечивши разом із Даррелом Мітчеллом своїй команді п’ятиочковий гандикап (32-27). Надалі «Політехніка» лідирувала до самої фінальної сирени, втім її перевага не перевищувала кількох очок, а кілька разів підопічні Вальдемараса Хомічуса навіть зрівнювали рахунок, змусивши добряче понервувати суперника.

Статистика

Майкл Лі допоміг Владану Вукосавлевичу 13 очками, Даррел Мітчелл – 10 очками та 5 передачами.

Найкращим у складі «Дніпра» став Станіслав Тимофеєнко, який відзначився 23 очками. 12 очок і 9 передач на рахунку Дерріка Лоу.