Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Черкасские Мавпы" - "Днепр" - 83:72. Суперлига

"Черкасские Мавпы" - "Днепр" - 83:72. Суперлига

11.03.13, 22:20   Просмотров: 794794 Комментариев: 0 0

Фото "Черкасские Мавпы" - "Днепр" - 83:72. Суперлига

Потужно провівши четверту чверть, «Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Дніпром» із рахунком 83-72.

Дует матчу

Важко сказати, хто зробив більший внесок у перемогу «Черкаських Мавп» – Денис Яковлєв, який не лише взяв на себе функції головного бомбардира , здобувши 18 очок, а й боровся за кожне підбирання, зібравши 10 відскоків, чи Максим Івшин, що відзначився 16 очками й 6 підбираннями, суттєво додавши у другій половині.

Хід гри

Протягом перших трьох чвертей на майданчику точилася рівна боротьба, в ході якої команди по черзі виходили вперед, причому на велику перерву в якості лідера вирушив «Дніпро» (40-36), левову частку очок якому принесли Максим Корнієнко та Деррік Лоу. Проте в четвертій чверті, яку «мавпи» розпочали за мінімальної переваги, їм вдалося здійснити вирішальний ривок. Продовжував вражати кільце суперника Максим Івшин, як і раніше, самовіддано бився на паркеті Денис Яковлєв, значно сильніше зіграв Чарльз Томас і решта гравців команди господарів, що й визначило долю матчу.

Статистика

Разом із Яковлєвим й Івшиним вагомий внесок в успіх черкаської команди зробили Чарльз Томас, який відзначився 15 очками, 5 підбираннями та 4 передачами, й Томас Делінінкайтіс, чий доробок склав 13 очок.

Деррік Лоу став найкращим у складі «Дніпра», записавши на свій рахунок 18 очок, 8 підбирань і 8 передач. 17 очок і 9 підбирань в активі Максима Корнієнка, 14 очок і 6 передач – Олексія Щепкіна, 11 очок і 7 підбирань – Костянтина Глазиріна.