Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "ДнепрАЗОТ" - "Ферро-ЗНТУ" - 73:96. Суперлига

"ДнепрАЗОТ" - "Ферро-ЗНТУ" - 73:96. Суперлига

03.02.13, 19:38   Просмотров: 720720 Комментариев: 0 0

Фото "ДнепрАЗОТ" - "Ферро-ЗНТУ" - 73:96. Суперлига

Захопивши ініціативу ще в дебюті поєдинку, «Ферро-ЗНТУ» здобув яскраву перемогу над «ДніпроАЗОТом», який не міг розраховувати на дискваліфікованого Дерріка Зіммермана й травмованого Рональда Девіса, із рахунком 96-73. Водночас у складі гостей на паркеті не з’явився Ден Вернер, не кажучи вже про травмованого Джеремі Шаппела.

Гравець матчу

Найвагоміший внесок у перемогу «Ферро» зробив Річард Гуінн. «Бігмен» запорізької команди ще до великої перерви відзначився 25 очками, зокрема реалізувавши 6/6 дальніх кидків, а також зібрав 5 відскоків. У підсумку ж центровий записав на свій рахунок 41 очко й 11 підбирань, провівши найкращу гру в сезоні.

Рекорди сезону

Таким чином, Річард Гуінн став автором нових рекордів сезону за здобутими очками (41), забитими триочковими (8/9) і рейтингом ефективності (48). Крім того, «Ферро-ЗНТУ» побив командний рекорд сезону за реалізованими кидками з-за дуги (18/32). Принагідно нагадаємо, що попередній найкращий показник також належав підопічним Кирила Большакова.

Хід гри

Продемонструвавши неймовірно високу реалізацію дальніх кидків (13/16), баскетболісти «Ферро-ЗНТУ», у складі якого особливо феєрив Річард Гуінн, що, схоже, спіймав кураж після Фіналу Чотирьох Кубка Суперліги, впевнено виграли першу половину з рахунком 60-41. І хоча у третій чверті дніпродзержинці дещо скоротили відставання, заключна десятихвилинка знову була за Гуінном і партнерами.

Найкраща гра в сезоні

Старожил «Ферро» Яків Змітрович, який за два попередні кола відзначився лише двома очками в матчі з «Хіміком», на старті третьої чверті поцілив кільце «АЗОТу» здалеку, а загалом відзначився 6 очками й 4 підбираннями, провівши найкращу гру в сезоні.

Статистика

Окрім Річарда Гуінна, результативною грою в складі «Ферро» відзначилося тріо українських захисників: Олександр Рибалко (15 очок + 4 передачі + 4 підбирання), Артем Буцький (15 очок + 6 передач), Андрій Лебединцев (11 очок + 5 передач).

Найкращим у складі «АЗОТу» став Сем Малдроу, в активі якого дабл-дабл (17 очок + 13 підбирань). 15 очок здобув Ерік Девендорф. По 13 очок і 5 підбирань на свій рахунок записали Олексій Чигринов і Девід Вівер. 10 очок, 5 передач і 4 підбирання на рахунку Олександра Панченка.