Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > БК "Донецк" - БК "Киев" - 74:73. Суперлига

БК "Донецк" - БК "Киев" - 74:73. Суперлига

30.12.12, 17:19   Просмотров: 619619 Комментариев: 0 0

Фото БК "Донецк" - БК "Киев" - 74:73. Суперлига

Влучний дальній кидок Олександра Липового за дві хвилини до фінальної сирени дозволив «Донецьку» переломити хід гри й вирвати перемогу в непоступливого «Києва».

І хоча до кінця зустрічі «вовки» зуміли скороти відставання до мінімуму, матч завершився з рахунком 74-73 на користь господарів паркету.

Загалом у першій половині на майданчику точилася рівна боротьба, хоча «тигри» й лідирували з незначним гандикапом. Втім, «Київ», 10 очок якому до великої перерви приніс Джастін Робінсон, здійснив не одну спробу вийти вперед, зокрема повівши в рахунку +2 після кидка Павла Крутоуса за півтори хвилини до кінця другої чверті. І лише два з фолом Діора Фішера дозволили господарям паркету повернути собі перевагу - 39-38.

По завершенні третьої чверті, рахунок якої підсумував триочковий кидок Андрія Малиша,  що збільшив розрив у рахунку на користь «Донецька» до 9 пунктів, здавалося, що «тиграм» вдалося захопити контроль над грою. Однак уже до середини заключного періоду гості не лише відіграли відставання, а й вийшли вперед, змусивши місцевих уболівальників понервувати.

У підсумку найкращим у складі «Донецька» вже звично став Даріус Сонгайла, який записав на свій рахунок 12 очок, 9 підбирань і 4 передачі. 11 очок в активі Андрія Малиша, котрий зокрема реалізував 3/4 дальніх кидків, 10 очок - Войдана Стояновскі.

17 очок «Києву» приніс Джастін Робінсон, додавши до них 8 підбирань і 7 передач. По 13 очок здобули Артем Швець і Джаррод Джонс, який, крім того, зібрав 8 відскоків. 11 очок і 5 підбирань стали здобутком Владислава Подоляна.