Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Одесса" - "Азовмаш" - 75:83. Суперлига

"Одесса" - "Азовмаш" - 75:83. Суперлига

21.12.12, 23:16   Просмотров: 605605 Комментариев: 0 0

Фото "Одесса" - "Азовмаш" - 75:83. Суперлига

«ОДЕСА» дала бій «Азовмашу», але не зумівши провести на рівних зі значно краще укомплектованим суперником заключну чверть, поступилася з рахунком 75-83. Далася взнаки й солідна перевага «левів» у боротьбі за підбирання (44/31).

Хоча стартовий спурт і виграна з рахунком 29-14 перша чверть, в ході якої лідер господарів паркету Джастін Лав відзначився 12 очками, ведучи партнерів за собою, змусили понервувати і тренерський штаб, і вболівальників «Азовмашу». Але вже протягом наступних десяти хвилин маріупольці майже відновили паритет, а після великої перерви дотиснули непоступливого суперника.

Найрезультативнішим у складі переможців став Лінн Грір, записавши на свій рахунок 20 очок. 14 очками відзначився Тадія Драгічевич. По 12 очок здобули Мирослав Радуліца, який, крім того, зібрав 7 відскоків, Кирило Натяжко, додавши до них 6 підбирань, а також Сімонас Серапінас. Литовський свінгмен встиг занести до свого активу ще й 8 підбирань.

Джастін Лав приніс «ОДЕСІ» 21 очко, додавши до них 7 підбирань і 5 передач. 20 очок на рахунку Станіслава Балашова, 12 очок і 6 передач – Тайрона Брейзелтона.