Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Ферро-ЗНТУ" - "Говерла" - 83:76. Суперлига

"Ферро-ЗНТУ" - "Говерла" - 83:76. Суперлига

21.12.12, 19:50   Просмотров: 501501 Комментариев: 0 0

Фото "Ферро-ЗНТУ" - "Говерла" - 83:76. Суперлига
isport.ua

Завдяки потужній грі передньої лінії на чолі з Кемероном Муром, якому ввосьме в сезоні підкорився дабл-дабл (20 очок + 14 підбирань), а також влучним кидкам Ренді Калпеппера, «Ферро-ЗНТУ» взяв реванш у «Говерли» за поразку в першому колі.

Здійснивши ривок у третій чверті, запоріжці, хоч і не без проблем, довели матч до перемоги з рахунком 83-76. При цьому обидві команди, як і в попередній зустрічі, потішили вболівальників великою кількістю яскравих моментів.

Гості, у складі яких фактично не зіграв Райан Пірсон, котрий зарано «нахапався» фолів, вирішили не відкладати справу надовго й активно розпочали гру. І справді, протягом стартової чверті вона минала під диктовку івано-франківської команди, найактивнішим у складі якої були Кінделл Дайкс і Тревіс Пітерсон. Однак, «прокинувшись» незадовго до великої перерви, баскетболісти «Ферро» зуміли не лише зрівняти рахунок, а й уперше в матчі вийти вперед, чому посприяв Джеремі Шаппел.

І хоча кидок Дайкса наприкінці першої половини знову повернув лідерство «ведмедям» – 40-41, до заключної десятихвилинки «Ферро» підійшов, лідируючи +6. Незважаючи на активні спроби гостей скоротити рахунок, а після дальнього влучання Юджина Лоуренса різниця складала лише один пункт (66-65), підопічні Кирила Большакова втримали здобуту перевагу.

У підсумку найрезультативнішим гравцем матчу став головний бомбардир «Ферро» Ренді Калпеппер, на рахунку якого 21 очко та 8 передач. По 14 очок здобули Ден Вернер і Річард Гуінн, який зібрав 7 відскоків – на два більше, ніж партнер. Джеремі Шаппел відзначився лише 7 очками, але при цьому став автором 12 підбирань.

Тревіс Пітерсон приніс «Говерлі» 20 очок, а також зібрав 8 відскоків. 16 очок і 6 підбирань на рахунку Юджина Лоуренса, 11 очок – Кінделла Дайкса, 10 очок – Ярослава Лемика.