Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Химик" - "Черкасские Мавпы" - 85:92. Суперлига

"Химик" - "Черкасские Мавпы" - 85:92. Суперлига

30.11.12, 22:36   Просмотров: 851851 Комментариев: 0 0

Фото "Химик" - "Черкасские Мавпы" - 85:92. Суперлига

Чарльз Томас продовжує демонструвати результативну гру, а головне – приносити перемоги своїй команді. Здобувши 24 очка, форвард став найрезультативнішим гравцем матчу, в якому «Черкаські Мавпи» обіграли «Хімік» із рахунком 92-85.

Переломною стала третя чверть, у першій половині якої Чарльз Томас розпочав ривок своєї команди, реалізувавши низку атак. Підійшовши до заключного періоду за одинадцятиочкової переваги, на його початку підопічні Йовіци Арсіча збільшили розрив у рахунку на власну користь до +15. Після цього гру було фактично зроблено.

Нагадав про свої бомбардирські таланти й зірковий новачок черкасців і майже тезка Чарльза Томаса – Томас Делінінкайтіс, котрий до 14 очок додав 6 зібраних відскоків. Таку ж кількість очок і підбирань записав на свій рахунок Денис Яковлєв. 12 очок і 7 підбирань стали здобутком Максима Івшина.

Найрезультативнішим у складі «Хіміка» став Дево Джозеф, в активі якого 18 очок, 7 підбирань і 6 передач. По 17 очок здобули Артем Пустовий і Суад Шехович, 11 очок – Віталій Коваленко.