Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > БК "Донецк" - "Днепр" - 80:68. Суперлига

БК "Донецк" - "Днепр" - 80:68. Суперлига

23.11.12, 23:28   Просмотров: 708708 Комментариев: 0 0

Фото БК "Донецк" - "Днепр" - 80:68. Суперлига

Потужно проведений овертайм приніс «Донецьку» перемогу над «Дніпром» із рахунком 80-68. Вирішальну роль в успіхові своєї команди відіграв Рамел Каррі, який забив два надважливі дальні кидки наприкінці матчу. Перший постріл американського захисника з-за дуги дозволив «тиграм» перевести гру в додатковий час, а ще одне дальнє влучання Каррі наприкінці п'ятихвилинки остаточно поховало надії гостей на «камбек».

Хоча в основний час дніпряни, яких за собою вже звично вели Деррік Лоу й Максим Корнієнко, дали бій команді Хосе Беррокаля. В першій половині «тигри» домінували в трисекундній, однак особливих дивідендів це їм не принесло, адже на велику перерву команди пішли за рівного рахунку 32-32.

Більше того, у третій десятихвилинці гості зуміли вирватися вперед, і лише ціною надзусиль «Донецьк» зрівняв рахунок, перевівши гру в овертайм. Утім, як виявилося, сил на додаткову п’ятихвилинку, що минула за тотальної переваги господарів (16-4), у підопічних Вальдемараса Хомічуса не залишилося. Як і не знайшлося в їхньому складі гравця, здатного взяти гру на себе, подібно до Рамела Каррі.

Найрезультативнішим гравцем «Донецька» став Дорон Перкінс, який до 17 очок додав 13 зібраних відскоків і 5 передач. 15 очок здобув Даріус Сонгайла. По 12 очок на свій рахунок записали Рамел Каррі й Іван Раденович, який, крім того, зібрав 7 відскоків – на один більше, ніж Каррі.

«Бігмен» «Дніпра» Максим Корнієнко оформив п'ятий у сезоні дабл-дабл (20 очок + 10 підбирань). Деррік Лоу підтримав партнера 19 очками, 8 передачами, 4 підбираннями й 4 перехопленнями.