Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Черкасские Мавпы" - "Кривбассбаскет" - 72:65. Суперлига

"Черкасские Мавпы" - "Кривбассбаскет" - 72:65. Суперлига

23.11.12, 23:04   Просмотров: 720720 Комментариев: 0 0

Фото "Черкасские Мавпы" - "Кривбассбаскет" - 72:65. Суперлига

Чарльз Томас провів найкращу гру в сезоні, відзначившись 26 очками й 12 підбираннями та допомігши «Черкаським Мавпам» перемогти непоступливий «Кривбасбаскет» із рахунком 72-65. Загалом передня лінія господарів провела хороший поєдинок, принісши команді понад дві третини очок.

Однак, незважаючи на надрезультативну гру американського форварда, котрий ще до великої перерви відзначився 17 здобутими очками, й дебют зіркового Томаса Делінінкайтіса, в першій половині «мавпи» наштовхнулися на запеклий опір «Кривбасбаскету» та його лідера Джеймса Флоренса. В підсумку – лише двоочкова перевага підопічних Йовіци Арсіча (34-32).

Після великої перерви ситуація на паркеті не змінилася, адже третя чверть завершилася внічию. І лише протягом кількох заключних хвилин «Черкаські Мавпи» зуміли захопити контроль над грою. Сталося це після трьох поспіль влучних кидків Максима Івшина, який чудово провів кінцівку поєдинку.

У підсумку український «бігмен» відзначився 15 очками. 11 очок на свій рахунок записав його партнер Вінсент Хантер.

Джеймс Флоренс приніс «Кривбасбаскету» 18 очок. 12 очок в активі Вінсома Фрезьєра, 11 очок і 5 підбирань – Зорана Крстановича.