Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Николаев" - "Кривбассбаскет" - 78:75. Суперлига

"Николаев" - "Кривбассбаскет" - 78:75. Суперлига

04.11.12, 20:56   Просмотров: 713713 Комментариев: 0 0

Фото "Николаев" - "Кривбассбаскет" - 78:75. Суперлига

Переломивши хід гри в заключному періоді завдяки двом дальнім кидкам капітана Олексія Онуфрієва, «Миколаїв» завдав поразки «Кривбасбаскету» з рахунком 78-75. Таким чином, підопічні Агріса Галвановскіса здобули другу поспіль і загалом четверту перемогу в чемпіонаті Суперліги.

Відкривши рахунок у матчі завдяки дальньому кидку Джоша Майо, «корабели» віддали ініціативу суперникові, поступаючись у ході стартової чверті чотирнадцятьма очками та завершивши її з рахунком 10-22. Однак наступна десятихвилинка стала дзеркальним відображенням першої, адже цього разу вже гості спромоглися здобути лише 10 пунктів, натомість «корабели» занесли до свого активу 21.

Тож другу половину команди розпочали за мінімальної переваги гостей (31-32). Якщо третя десятихвилинка минула в рівній боротьбі, то в четвертій господарі паркету продемонстрували волю до перемоги. І хоча до кінця гри баскетболісти криворізької команди мали не один шанс на те, щоб повернути ініціативу, «Миколаїв» втримався. Кульмінацією зустрічі став «блок» Данила Козлова лідеру гостей Джеймсу Флоренсу, який намагався врятувати «Кривбасбаскет» дальнім кидком.

Найрезультативнішим гравцем «Миколаєва» став Джош Майо, на рахунку якого 17 очок і 7 підбирань. 16 очок, 8 підбирань і 5 передач заніс до свого активу Двейн Мітчелл, 12 очок – Олексій Адедіран. Відзначимо й новачка Ентоні Шавьє – 8 очок + 7 підбирань + 7 передач + 4 перехоплення.

23 очка та 5 підбирань записав на свій рахунок найкращий цього вечора в складі «Кривбасбаскету» Вінсом Фрезьєр, 19 очок і 6 підбирань – Зоран Крстанович, 11 очок, 6 підбирань і 6 передач – Джеймс Флоренс, 4 очка та 10 підбирань – Каллістус Езіукву.