Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > БК "Донецк" - "Черкасские Мавпы" - 77:85. Суперлига

БК "Донецк" - "Черкасские Мавпы" - 77:85. Суперлига

04.11.12, 20:16   Просмотров: 10081008 Комментариев: 0 0

Фото БК "Донецк" - "Черкасские Мавпы" - 77:85. Суперлига

«Донецьк» зазнав третьої поразки поспіль, поступившись «Черкаським Мавпам» із рахунком 77-85. Вирішальною стала заключна чверть, яку команди розпочали за двоочкової переваги «тигрів». Однак гості, активністю в складі яких на останніх хвилинах вирізнявся Максим Івшин, зуміли перехопити ініціативу й вирвати перемогу.

Хоча, незважаючи на стартовий ривок господарів і відсутність свого найкращого бомбардира Чарльза Томаса, «Черкаські Мавпи» завдяки результативній грі Марко Любічича та Вінсента Хантера на рівних боролися із чинним чемпіоном Суперліги протягом двох стартових чвертей і навіть виграли першу половину з рахунком 43-41.

Після великої перерви на паркеті точилася напружена боротьба, в ході якої «тигри» спершу повели +6, але до середини заключного періоду не лише розгубили здобуту перевагу, а й поступалися суперникові з такою ж різницею в рахунку. Своєрідною кульмінацією гри стали два з фолом Максима Івшина за дві хвилини до фінальної сирени, після яких табло висвітило рахунок «69-76». Надалі підопічні Йовіци Арсіча довели матч до четвертої в сезоні перемоги.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Вінсент Хантер, який відзначився 25 очками та 6 підбираннями. По 16 очок здобули його партнери Денис Яковлєв і Марко Любічич. 11 очок на рахунку Максима Івшина.

17 очок «Донецьку» приніс Калоян Іванов, крім того, зібравши 7 відскоків. 16 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Іван Раденович, 12 очок і 5 підбирань – Войдан Стояновскі, 10 очок – Рамел Каррі.