Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Ферро-ЗНТУ" - "ДнепрАЗОТ" - 91:85. Суперлига

"Ферро-ЗНТУ" - "ДнепрАЗОТ" - 91:85. Суперлига

04.11.12, 20:00   Просмотров: 816816 Комментариев: 0 0

Фото "Ферро-ЗНТУ" - "ДнепрАЗОТ" - 91:85. Суперлига

Як і очікував наставник «Ферро» Кирило Большаков, гра із «ДніпроАЗОТом» для його підопічних виявилася непростою. Матч у Запоріжжі запам’ятався не лише яскравими моментами, які вболівальникам дарували гравці обох команд, а й справжньою чоловічою боротьбою.

І лише в четвертій чверті, коли Ренді Калпеппер повів команду за собою, забиваючи неймовірні м’ячі та здобувши 16 очок протягом десяти хвилин, господарям вдалося переломити хід гри й перемогти з рахунком 91-85.

Майже всю першу половину лідирували гості, впевнено вигравши боротьбу за відскоки, й лише незадовго до великої перерви запоріжцям вдалося вийти вперед. Окрасою першої половини, що завершилася за мінімальної переваги господарів 39-38, стала дуель «бігменів» – Річарда Гуінна, який відзначився 17 очками та 6 підбираннями, й Алана Віггінса, котрий до 15 очок додав 9 зібраних відскоків. Причому, обидва реалізували по 3/4 дальніх кидків.

На старті другої половини ситуація для «Ферро» погіршилася, адже після дальнього влучання Рональда Девіса розрив у рахунку на користь «АЗОТу» склав десять пунктів. І хоча запоріжцям вдалося наздогнати суперника, переломити хід гри вони зуміли лише в середині заключного періоду. Ренді Калпеппер нарешті знайшов свою гру, зумівши завести не лише зал, а й партнерів. Не можна не відзначити й два надважливих дальніх постріли Олександра Рибалка в четвертому періоді, й активність Джеремі Шаппела на останніх секундах матчу.

У підсумку Ренді Калпеппер відзначився 27 очками та 5 передачами. Дабл-дабл оформив Річард Гуінн (19 очок + 10 підбирань). 13 очок, 6 передач і 5 підбирань в активі Джеремі Шаппела, 12 очок – Деніела Вернера.

Найкращим у складі «АЗОТу» став Алан Віггінс, на рахунку якого 18 очок і 14 підбирань. 16 очок і 8 підбирань заніс до свого активу Сем Малдроу, 15 очок і 5 підбирань – Рональд Девіс, який зазнав прикрої травми під завісу поєдинку, 13 очок – Максим Балашов.