Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Будивельник" - "Донецк" - 81:60. Суперлига

"Будивельник" - "Донецк" - 81:60. Суперлига

01.11.12, 00:18   Просмотров: 739739 Комментариев: 0 0

Фото "Будивельник" - "Донецк" - 81:60. Суперлига

Захопивши лідерство ще на початку зустрічі з «Донецьком», «Будівельник» переміг принципового суперника з рахунком 81-60. Тож дебютна гра Хосе Беррокаля в якості наставника «тигрів» у Суперлізі, ще й проти колишньої команди, яку позаминулого сезону він привів до «золота», склалася невдало.

«Будівельник» упевнено виграв першу половину (47-28), яка завершилася ефектним моментом – Дайнюс Шаленга вразив кільце «тигрів» дальнім кидком майже із сиреною, що сповістила про завершення другої чверті. На додачу в «Донецька», в заявці якого на гру фігурувало десять баскетболістів, виникли доволі серйозні проблеми, пов’язані з чотирма фолами Дарюса Сонгайли та травмою Олександра Липового.

Український захисник не зумів продовжити гру, а його партнери – ліквідувати відставання від суперника. Як і раніше, дальні кидки команди гостей не влучали в кошик «Будівельника» (загалом «тигри» здійснили десять марних спроб). Тим часом передня лінія господарів паркету поступово підкоригувала статистику за кількістю підбирань. У підсумку, вигравши три з чотирьох чвертей, столична команда здобула сьому в сезоні перемогу.

Малкольм Ділейні із 14 очками та 5 підбираннями став найрезультативнішим гравцем у складі «Будівельника». 13 очок на рахунку Лео Лайонса. По 12 очок здобули Михайло Анісімов й Артур Дроздов, який, крім того, зібрав 7 відскоків. 10 очок команді приніс Сергій Горбенко.

Форвард «Донецька» Калоян Іванов відзначився 18 очками та 6 підбираннями. 12 очок і 4 підбирання на свій рахунок записав Дарюс Сонгайла.