Спорт-Экспресс в Украине > Баскетбол > Украина > Новости > "Будивельник" - БК "Одесса" - 88:73. Суперлига. Плей-офф. 1/4 финала. Пятый матч

27.04.12, 20:44   Просмотров: 11541154 Комментариев: 0 0

Фото "Будивельник" - БК "Одесса" - 88:73. Суперлига. Плей-офф. 1/4 финала. Пятый матч

П’ятиматчеве чвертьфінальне протистояння між «Будівельником» й «ОДЕСОЮ» завершилося з рахунком 3-2 на користь чинного чемпіона. Вигравши останній матч серії 88-73, команда Звєздана Мітровича вийшла до 1/2 фіналу, де на неї очікує не менш принциповий суперник – маріупольський «Азовмаш».

Суттєвою втратою для одеської команди стала травма Ростислава Кривича, котрий підтримував партнерів із лави. Можливо, саме його не вистачило гостям. Адже переконливо вигравши дебютну чверть, на старті якої Джастін Лав тричі поспіль забивав два з фолом, «ОДЕСА» віддала ініціативу супернику. І хоча досвідчений захисник «акул» завершив першу половину із 17 очками в активі, а під кільцем підопічні Олега Юшкіна навіть мали певну перевагу, «будівельникам» вдалося зрівняти рахунок – 42-42.

Третій період минув у рівній боротьбі, хоча господарі паркету й підійшли до заключної чверті, лідируючи +2. Незважаючи на те, що вже на її початку капітан «ОДЕСИ» Станіслав Балашов зрівняв рахунок (67-67), за кілька хвилин Олег Юшкін змушений був просити тайм-аут, адже перевага чинного чемпіона сягнула семи пунктів. Надалі, в першу чергу завдяки активності Луїса Флореса та Джека МакКлінтона, вона лише зростала.

У підсумку Луїс Флорес став найрезультативнішим гравцем у складі переможця, відзначившись 20 очками. 18 очок і 8 підбирань на свій рахунок записав Суад Шехович, 13 очок і 5 підбирань – Михайло Анісімов, 12 очок і 4 підбирання – Зак Морлі.

Джастін Лав приніс «ОДЕСІ» 23 очка, а також зібрав 7 відскоків. 15 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Шон Кінг. 9 очок для своєї команди здобув Євген Аннєнков.